Warsztaty Raw Food kitchen Kraków 10 listopada

Poznaliśmy się pracując i tworząc menu do jednej z Krakowskich restauracji z kuchnią Raw. Po jakimś czasie wspólnej pracy i eksperymentowania zauważyliśmy, że bardzo dobrze nam się współpracuje i tworzy dania Raw Food. Lubimy gotować, dobrze zjeść. Lubimy eksperymentować w kuchni i dobrze się przy tym bawić. Lubimy tworzyc coś, co potem wspólnie ze smakiem zjemy;). Jeśli ty też to lubisz po prostu dołącz do nas.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze co miesięczne warsztaty “gotowania” Raw. Przybliżymy na nich tajniki kuchni, przygotujemy dania, porozmawiamy i nauczymy się, że surowe znaczy pyszne, ciekawe i seksowne;) .
Nasza kuchnia to miejsce gdzie każdy może przygotowywać dania Raw, które później razem możemy zjeść. Chcemy być również miejscem gdzie ludzie z różnych środowisk mogą wymienić się inspiracjami, doświadczeniami, lub po prostu poznać się przy okazji wspólnego eksperymentowania z surową kuchnią. Jeśli więc jesteś człowiekiem który chciałby nauczyć się jak zdrowo, smacznie, ciekawie zjeść a przy okazji poznać ludzi i dobrze się przy tym bawić – skontaktuj się z nami.
Warsztaty będą organizowane co miesiąc, za każdym razem zgłębimy nowe tajniki kuchni RAW. Na nasze spotkania zapraszamy głównie ludzi, którzy chcieliby poznać podstawy “surowego gotowania”

Na kursie będziesz mógł się nauczyć robienia takich dań raw food jak;

Przystawki

Dania główne

desery

Każdy z uczestników będzie brał czynny udział w przyrządzaniu potraw z profesjonalnymi kucharzami i jak i wspólnej degustacji.

Zapraszamy na warsztaty do Krakowa w dniu 10 listopada.
Zapisy do 5 listopada. Warsztaty odbywać się będą w centrum miasta w jednym z apartamentów Angel City nieopodal Galerii Krakowskiej. Cena 200 zł. za osobę – płatne osobiście na początku warsztatów

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zgłoszenie się ośmiu osób.
Zainteresowanych prosimy o kontakt meilowy. surowakuchnia@gmail.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s